Представляємо суперника: ТПФК “Нива” Тернопіль

Футбольний клуб “Нива” Тернопіль створено у Підгайцях (Бережанський район, Тернопільська область) у 1978 році. Засновником і першим власником “Ниви” став голова місцевого колгоспу Іван Михайлович Потупа. В радянські часи команда виступала у Другій всесоюзній лізі, виступаючи у Кубку СРСР. Після здобуття Україною незалежності команда з сезону 1992 по сезон 2000/2001 виступала у Вищій лізі. На даний момент це останній сезон тернополян у вищій лізі, далі «Нива» здійснювала виступи у Першій та Другій лігах, доки 2 лютого 2016 на загальнокомандних зборах гравцям повідомили про розірвання контрактів, що означало припинення існування команди. Відроджена «Нива» почала виступи з чемпіонату Тернопільської області, за чотири роки пройшовши шлях від аматорів до команди Першої ліги, право виступати у якій тернополянам дало перше місце групи «А» Другої ліги сезону 2019/2020. За “Ниву” свого часу виступали чинні “альянсівці”: Костянтин Пікуль у 2016-2018 роках та Андрій Герт у 2018-2020 роках.

Історія протистоянь:
Єдиний матч між цими командами відбувся у рамках другого туру Першої ліги 2020/21 11 вересня у Тернополі. Та гра завершилася з рахунком 1:1: на гол Костянтина Ярошенка з пенальті тернополяни відповіли голом Семена Вовченка на 87 хвилині.