Представляємо суперника: МФК «Миколаїв»

МФК «Микола́їв» — український футбольний клуб із міста Миколаєва. Виступає у першій лізі чемпіонату України. Найкраще досягнення в першості України — 9-те місце в групі «А» вищої ліги в сезоні 1992, а також вихід в 1/2 фіналу Кубка України 2016/17.У період з 1936 по 1991 рік команда виступає в чемпіонаті СРСР, з 1992 року виступає в чемпіонаті України. Своїх суперників приймає на Центральному міському стадіоні, що вміщає 15 600 глядачів. Сезон 2019/20 команда завершила на 11 місці Першої ліги, у Кубку України припинила виступи на стадії 1/8 фіналу. З першою командою «корабелів» нам ще грати не доводилося, проте, минулого сезону у Другій лізі «Альянс» провів дві гри проти МФК «Миколаїв-2», у яких здобув дві переконливих перемоги з рахунком 3:0. Також нашу команду з «корабелами» поєднує особа Валерія Рогозинського, який віддав миколаївському колективу з перервами майже 5 років (на фото у верхньому ряду другий справа)