Представляємо суперника: ФК «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ).

Професіональний футбольний клуб «Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) було відроджено в 2016 році. Базою для відродження професіонального футболу в області стала команда «Тепловик», яка була створена на базі Івано-Франківського державного міського підприємства “Івано-Франківськтеплокомуненерго” у 1998 році.Така співпраця клубу стала предметом розмови нової влади Івано-Франківщини щодо розвитку професійного футболу, тож міський голова Руслан Марцінків ініціював проект по відродженню професійної команди на Прикарпатті. Його підтримали голова обласної Ради Олександр Сич та голова облдержадміністрації Олег Гончарук. Саме це спільне рішення нової влади Прикарпаття стало днем відродження професійної команди на теренах Івано-Франківщини.Клубна футбольна команда «Тепловик» була учасником чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2016 року. А в сезоні 2016/17 років дебютувала в Чемпіонаті України серед команд Другої Ліги. Взимку 2017 року команда була перейменована на «Тепловик-Прикарпаття», а з сезону 2017/18 років повернулася до рідної для вболівальників з Івано-Франківщини назви «Прикарпаття». Після 12 турів Першої ліги сезону 2020/2021 команда займає 14 місце, маючи у своєму активі 2 перемоги та 9 очок. У Кубку України «Прикарпаття» дійшло до 1/16 фіналу, мінімально поступившись на своєму полі ковалівському «Колосу».Домашні матчі команда проводить на Міському центральному стадіоні «Рух» в м. Івано-Франківську, який вміщує 6200 індивідуальних пластикових сидінь.