Представляємо суперника: ФК «Окжетпес» (місто Кокшетау, Казахстан)

Команда була заснована 1957 року під назвою «Торпедо» і почала виступати в першості Казахської РСР серед колективів фізкультури. 1964 року «Торпедо» стадо володарем Кубку цілинного краю, а 1967 – чемпіоном Казахської РСР серед колективів фізкультури.

Наступного року клуб отримав статус команди майстрів та був включений у першість СРСР серед команд класу «Б» казахстанської зони. 1979 року «Торпедо» включили до шостої зони другої ліги чемпіонату СРСР. Перехід на новий рівень не задався – останнє, 21 місце та 120 пропущених м’ячів у 40 матчах. Починаючи з 1980 року «Торпедо» грало у чемпіонаті союзної республіки. Виступало там до 1987 року, поки після декількох гучних поразок команда припинила існування. Відновили її за два роки, коли на базі «Торпедо» створили команду «Спартак».

Перед сезоном 1991 змінила назву на «Кокшетау». Це означало те, що команду взяла на опіку місцева влада. 1993 року після восьми турів «Кокшетау» знявся з розіграшу вищої ліги Казахстану. 1994 та 1995 року під назвою «Кокше» команда виступає в першій лізі, двічі зайнявши 3 місце. До еліти казахстанського футболу повернулася 2000 року, де безперервно виступала протягом 10 років.

За цей час команда встигла дебютувати в еврокубках, а саме у розіграші Ліги Європи сезону 2009/10, але не змогла пройти молдавський «Зімбру». Після сезону 2010 команда почала регулярно покидати вищу лігу та виходити до неї, за останні 10 років «Окжетпес» (з такою назвою команда виступає з 2004 року) чотири сезони провів поза елітою казахстанського футболу.

Сезон 2019 команда завершила на 7 місці Казахської прем’єр-ліги.