Представляємо суперника: ФК «Оболонь» (Київ)

ФК “Оболонь” було створено у 1992-му році на базі футбольної школи “Зміна”. У сезоні 1993/1994 рр. команда вперше виступала у Чемпіонаті України серед колективів фізкультури (3-е місце у своїй зоні), а вже наступного сезону турнір виграла та здобула право дебютувати у Другій професійній лізі. У 1999-му році титульним спонсором клубу став відомий в Україні виробник пива та солодких напоїв – концерн “Оболонь”, а почесним президентом – Народний депутат України Олександр Слободян.З 2007 по 2012 рік команда виступапа у Вищій (Прем’єр) лізі. Наприкінці того року підприємство “Оболонь” відмовилося спонсорувати клуб через конфлікт власника Олександра Слободяна з віце-президентом клубу Олександром Алімовим. Тоді команда участь у Чемпіонаті припинила, але вже на початку 2013-го року стало відомо, що колишній почесний президент ФК “Оболонь” Олександр Слободян створює нову команду під назвою “Оболонь Бровар”. Стару назву команда не могла залишити юридично та зараз формально до старого клубу жодного відношення немає.Головним тренером нової команди було призначено Сергія Солдатова, який до того моменту працював у ДЮФШ із випускним класом. Саме ці хлопці склали основу команди “Оболонь Бровар”. Навесні 2013-го року керівництво клубу подало документи до атестаційного комітету Федерації футболу України для отримання професійного статусу. Окрім того, команда заявилася до Чемпіонату ААФУ.14-го червня 2013-го року ФК “Оболонь Бровар” отримав атестат, який давав право дебютувати у Другій лізі. Свій дебютний сезон “пивовари” завершили на восьмому місці. Наступного року “Оболонь Бровар” була вже другою та разом із “Черкаським Дніпром” вийшла до Першої ліги, в якій виступає й досі. Минулого сезону команда йшла серед лідерів та мала шанси на вихід до УПЛ, проте завершила сезон на шостому місці з 51 пунктом. Перед початком сезону “Оболонь-Бровар” змінила назву на “Оболонь”.