Представляємо суперника : ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

1987 року була створена команда «Локомотив», яка грала у другій лізі обласної першості.

1990 року відбулася реорганізація клубу, на базі попередньої команди було створено одразу дві: «Гірник» та «Локомотив». Для невеликого містечка функціонування двох клубів було не зовсім доречним, тому згодом було прийнято рішення об’єднати зусилля для створення однієї команди, що здатна виступати на професійному рівні.

Клуби об’єдналися під спільною назвою «Гірник». Трохи згодом команда отримала приставку у назві «спорт».

Перший матч на професійному рівні відбувся у Другій лізі 6 серпня 1995 року, у якому «гірники» поступилися команді «Дружба» з рахунком 1:3. У Першій лізі дебютний матч відбувся аж через 19 років, 26 червня 2014 року, суперником був ФК «Полтава», який команда перемогла з рахунком 1:0.

На зимову перерву команда пішла на дев’ятому місці з 27 заліковими пунктами. У кубку України вилетіли на стадії 1/8 фіналу від «Альянсу», поступившись з рахунком 3:5

Історія протистоянь
1/8 КУ. 30.10.2019 «Альянс» – «Гірник-Спорт» 5:3