Представляємо суперника: ФК «Чорноморець» Одеса

ФК “Чорноморець” було створено у 1936-му році, що робить його найстарішим у Південній Пальмірі. Нинішню назву має від 1958-го року. Одесити брали участь у 53-х Чемпіонатах СРСР (26 – у Вищій лізі) та наразі грають вже 30-й сезон у різних дивізіонах Чемпіонату України (24 сезони “Чорноморець” провів в еліті). “Чорноморець” – дворазовий срібний призер Чемпіонату України та дворазовий володар національного Кубку (зокрема, першого в історії 1992-го року). У 90-ті роки команда двічі доходила до 1/16 фіналу Кубку УЄФА та один раз – до 1/16 фіналу Кубку Кубків УЄФА.У різні роки кольори “Чорноморця” захищали такі відомі футболісти, як Валерій Лобановський, Стефан Решко, Леонід Буряк, Ігор Бєланов, Валерій Поркуян, Тимерлан Гусейнов (найкращий бомбардир за всю історію клубу), Іван Гецко, Юрій Никифоров, Ілля Цимбалар та інші.Минулий сезон “Чорноморець” завершив на десятому місці у Першій лізі. У 30-ти матчах команда здобула десять перемог, дев’ять разів зіграла внічию та 11 програла (39 очок, різниця забитих та пропущених м’ячів – 40-37). Протягом того календарного сезону “моряків” очолювали три наставники. Розпочинали сезон вони з Ангелом Червенковим, далі була співпраця з Остапом Маркевичем, а з другої декади травня 2020-го року й понині з команду плідно працює відомий тренер Сергій Ковалець.