Представляємо суперника: ФК «Агробізнес» Волочиськ

Команда була заснована 2016 року у місті Волочиськ Хмельницької області на базі клубу «Збруч», що роком раніше припинив існування, хоча його правонаступником «Агробізнес» не вважається. За чотири роки команда пройшла чималий шлях від чемпіонату області до одного з лідерів Першої ліги. У сезоні 2016/2017 «Агробізнес» став чемпіоном України серед аматорів, перегравши у фіналі харківський «Металіст 1925». Наступного сезону команда продовжила збирати трофеї, ставши чемпіоном у Другій лізі, здолавши у грі за золоті медалі СК «Дніпро-1». Минулого сезону «Агробізнес» мав усі шанси на вихід до УПЛ, але фінішував четвертим у чемпіонаті Першої ліги, а кубку України команда припинила виступи на стадії 1/16 фіналу. Своїх суперників «Агробізнес» приймає на стадіоні «Юність» у Волочиську, який зможе прийняти 2700 вболівальників.