«Полісся» – «Альянс»: прев’ю матчу.

«Полісся» — «Альянс»: прев’ю матчу
Перша ліга, 22 тур. 16 квітня 2021 р. Початок о 16:00. Центральний міський стадіон «Полісся», м. Житомир

Офіційні особи матчу:
Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)
Асистенти арбітра: Андрій Приймачук (Рівне), Олександр Рєка (Одеса)
Четвертий арбітр: Тарас Панасюк (Бердичів)
Спостерігач арбітражу: Сергій Соботюк (Київ)

Форма команд у чемпіонаті:
«Полісся»: 19 матчів, 5 перемог, 7 нічиїх, 7 поразок, м’ячі: +18-20, 22 очок, 11 місце
«Альянс»: 20 матчів, 8 перемог, 5 нічиїх, 7 поразок, м’ячі: +23-18, 29 очок, 8 місце

Попередні матчі команд:
10 квітня. «Чорноморець» 2:1 «Полісся»
10 квітня. «Альянс» 0:0 «Металіст 1925»

Найкращі бомбардири команд:
«Полісся»: Ярослав Галенко (6 голів)
«Альянс»: Сергій Загинайлов (5 голів)

Дисквалфіковані:
Денис Галенков (перебір жовтих карток) – немає

Суперник: ФК «Полісся» (Житомир)
Рік заснування
– 1959 р.
Кольори клубу – зелений та жовтий
Домашній стадіон – Центральний міський стадіон «Полісся», вміщує 5 928 глядачів
Директор – Володимир Загурський
Головний тренер – Сергій Шищенко

ФК “Полісся” створено на базі спортивного товариства “Авангард” у 1959-му році. За часів Радянського Союзу житомирська команда одного разу вигравала першість УРСР (Друга ліга) та двічі ставала володарем Кубку УРСР.
Перший Чемпіонат незалежної України “Полісся” провело у Першій лізі, але за його підсумками вилетіло до Другої. Втім, довго там “зелено-жовті” не затрималися та вже наступного сезону знову виступали у Першій лізі. У другому за рангом національному дивізіоні “Полісся” провело наступні сім сезонів, після чого знову на один рік у класі понизилося. За підсумками сезону 2001/2002 р. житомиряни посіли четверте місце у Першій лізі, але у перехідному матчі з олександрійською “Поліграфтехнікою” право вийти до еліти українського футболу втратили.
Після першого кола сезону 2004/2005 рр. через фінансові труднощі “Полісся” знялося зі змагань. Відродили клуб влітку 2016-го та після сезону у Чемпіонаті ААФУ він отримав професійний статус.
Перший сезон у Другій лізі “Полісся” завершило на восьмому місці у групі “А”. Значно краще команда провела наступні два, посівши третє та друге місця, відповідно. Останній успіх і дозволив команді вперше за 15 років вийти до Першої ліги.

Сезон 2019/2020 рр.
Минулий сезон “Полісся” завершило на другому місці у Другій лізі (група “А”). Варто зазначити, що спочатку турнір було заплановано провести у три кола, але через пандемію коронавірусу результати були затверджені за підсумками двох. У 20-ти матчах команда здобула 11 перемог, шість разів зіграла внічию та три програла (39 очок, різниця забитих та пропущених м’ячів – 28-11).

Історія протистоянь:
Завтрашній матч у Житомирі буде першим у історії протистоянь. Відзначимо, що матч першого кола, що мав відбутися 16 жовтня на полі «Альянсу», перенесено через спалах коронавірусу у нашій команді на 12 травня.

Напередодні матчу:
Матч у Житомирі буде непоганою нагодою для команд повернутися на переможний шлях, адже колективи досить давно не перемагали: «Альянс» здобув свою останню звитягу 20 березня у матчі з «Нивою», а ось «Полісся» востаннє перемагало рівно півроку тому, а саме 15 листопада 2020 року, тоді команда Сергія Шищенка здолала на виїзді «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів. Проте, не можна визначити якийсь колектив як фаворита і аутсайдера, тому що минулого туру команди провели досить непогані матчі проти лідерів чемпіонату. «Полісся» поступилося у Одесі через сумнівне перебиття пенальті на останніх хвилинах матчу, а «Альянс» хоч і не пропустив від «Металісту 1925», не даючи супернику систематично ствоювати небезпечні нагоди біля власних воріт, проте міг забивати сам, але не реалізував свої численні моменти.

Пресслужба ФК «Альянс»