Перемога над Гірником 3:2 дала змогу Альянсу закріпитись на другій сходинці турнірної таблиці.

14 вересня ФК «Альянс» в домашній грі приймав ФК «Гірник» місто Кривий Ріг група Б Друга Ліга-2019/2020.

Матч проходив в рівній боротьбі команди придивлялися один до одного. До середини першого тайму підопічні Юрія Ярошенка заволоділи невеликою ініціативою. Обидві команди
могли відзначитись , але м’яч не влучав в сітку воріт .
Під кінець першого тайму суперник вирівняв гру. Гірняк пішов в атаку Бука відправив Григорику флангом який дальнім ударом пробив в кут штрафного, Гоменко одним дотиком пробив по воротах – 0: 1.
На при кінці першого тайму наші хлопці за підтримки вболівальників які скандували «треба гол» пішли штурмом до воріт суперника . В штрафній Гірників відбулася справжня битва Фарід Сулейман заштовхав м’яч у ворота . Суперники побігли майже всією командою апелювати до арбітра який показав на середину поля 1:1.

В другому таймі Альянс продовжував нав’язувати свою гру. І на 52 хвилині Сулейман вийшовши віч-на-віч з воротарем забиває другий гол 2:1.

На 68 хвилині гравець Гірників зіграв рукою в штрафній арбітр показав на одинадцятиметрову позначку Владислав Шарай без шансів для голкіпера Онопка забиває третій гол 3:1.

Вийшовший на заміну Гвоздевич з дальньої відстані пробив штрафний по воротах Важинського м’яч на шаленій швидкості влітає в сітку 3:2. Підопічні Геннадія Приходька намагалися врятувати матч , але їм так і не вдалося нічого зробити.
А вийшовший на заміну Андрій Анцибор міг відзначитись , але воротар цього разу був на місті.

Матч підходив до завершення за традицією наші вболівальники яких нараховувалось 3200 заспівали Гімн України .

За гарячу підтримку команда подякувала всіх вболівальників , які аплодували стоячи.
Матч закінчився з рахунком 3:2. Перемога Альянсу дала змогу їм закріпитись на другому місті в турнірній таблиці.

Наступний матч в Чемпіонаті України ФК «Альянс» зіграє на виїзді з командою «Миколаїв-2» місто Миколаїв 18 вересня 17:00 стадіон «Парк Перемоги» .