Останні новини футболу

В матчі четвертого туру Чемпіонату України серед команд другої ліги, ФК «Альянс» завітав в гості до іншого дебютанта професійної ліги, магдалинівського «ВПК –АГРО». Гра розпочалася досить напружено для нашої команди, спочатку Владислав Шарай вже на 2 хвилині отримав жовту картку за сумнівну симуляцію, а в середині тайму арбітр матчу взагалі вилучив Владислава вгледівши жорстоку гру з його боку,  залишившись в десятьох футболісти Альянса в першому таймі так і не змогли втілити свої атаки в забитий м’яч, а от на початку другого тайму магдалинівці навпаки після подачі кутового зуміли забити, 1:0. Після пропущеного голу наші футболісти спробували вирівняти гру, взявши шкіряну кулю під контроль, але до фінального свистка так і не змогли забити такий бажаний гол. Тож перша поразка на професійному рівні виявилася дуже гіркою, та не без допомоги арбітра.

Чемпіонат Липоводолинського району з футболу 13 тур:

“Молодь-Альянс” – “Колос”(Василівка) 4:0

“Метеор” – “Україна-Ельдорадо” 0:2

“Вікторія” – “Колос”(Саї) 2:1

“Старт” – “Легіон”6:1

М                 Команда                                                       І             В           Н           П             Г            О

1           «Молодь-Альянс»(Байрак)                           12          11           0           1           57:11       33

2           «Україна-Ельдорадо»(Колядинець)           13           10           1           2           57:23       31

3          «Метеор» (Московське)                                 13            6            3           4           23:29       21

4         «KOLOS»(Василівка Роменський р-н)            13            3            4           6           24:36       13

5         «Вікторія» (Семенівна)                                     13            3            4           6           13:36       13

6         «Старт» (Синівка)                                               13            4             0          9           33:34       12

7         «Легіон» (Липова Долина)                               13            3             2          8           25:454     11

8         «Колос» (Саї)                                                       12            1             6          5           13:29        9