Офіційно: Андрій Герт – гравець «Альянсу»!

Першим новачком команди у зимове міжсезоння стає захисник Андрій Герт. Він народився 2 вересня 1994 року у Дніпрі. Першу частину сезону Андрій провів у команді “Гірник-Спорт”, а раніше виступав за тернопільську “Ниву”, “Нафтовик-Укрнафта”, молодіжну команду луганської “Зорі”.

Своїми емоціями від перебування у команді Андрій поділився з клубною пресслужбою:

– Андрію, вітаємо тебе у “Альянсі”!
– Дякую за привітання! Мені дуже приємно стати частиною цієї команди!

– Які в тебе перші враження від колективу та тренувального процесу, як тебе зустріли у команді?
– Насправді, колектив хороший, деяких знав раніше. Хлопці мене прийняли дуже гарно, за що їм вдячний! Тренувальний процес у Юрія Миколайовича Ярошенка дуже серйозний у плані фізичних навантажень, проте найголовніше, що він ефективний і я впевнений, що такий фундамент приніс користь у чемпіонаті.

– Чи мав ти пропозиції від інших клубів, і якщо так, чому обрав саме “Альянс”?
– Так, я мав деякі пропозиції, але вважаю, що зараз немає сенсу казати про це. Мені зателефонував Цисар Олександр Вікторович. Я не довго думав та одразу ж погодився на цю пропозицію! Найголовніше те, що я у “Альянсі” і дуже радий цьому (посміхається)

– Ти вже грав на Сумщині. Чим тобі запам’ятався наш регіон за той рік?
– Так, дійсно, я був вже в цих краях (посміхається), грав за “Нафтовик-Укрнафта” у 2016-2017 роках. Вважаю, що це була одна з найсильніших команд Першої ліги на той момент. Хоча я і грав небагато, проте я отримував величезне задоволення! У “Нафтовиці” я, до речі, грав у одній команді зі Славою Піднебенним та Сергієм Загинайловим.

За нашу команду Андрій виступатиме під 94-им номером. Вітаємо його у складі “Альянсу” та бажаємо успіхів під зелено-чорними кольорами!