«Оболонь» — «Альянс»: прев’ю матчу

Перша ліга, 11 тур. 05 листопада 2020 р. Початок о 18:00. Стадіон «Оболонь-Арена», м. Київ.Форма команд у чемпіонаті:«Оболонь»: 8 матчів, 3 перемоги, 1 нічия, 4 поразки, м’ячі: +10-9, 10 очок, 11 місце«Альянс»: 7 матчі, 3 перемоги, 1 нічия, 3 поразки, м’ячі: +9-8, 10 очок, 12 місцеПопередні матчі команд:31 жовтня. «Металіст 1925» – «Оболонь» 0:131 жовтня. «Альянс» – «Гірник-Спорт» 0:1Найкращі бомбардири команд:«Оболонь»: Олександр Батальский (3 голи)«Альянс»: Сергій Загинайлов (3 голи)«Оболонь», яка минулого сезону була претендентом на вихід до УПЛ, цей сезон розпочала дуже невдало: настільки, що після сьомого туру команда займала передостаннє місце. Через це керманичу колективу Валерію Іващенку довелося поступитися посадою іменитому тренеру Павлу Яковенку, а самому увійти до його тренерського штабу. Після приходу Яковенка “Оболонь” отримала нове дихання: дві перемоги та одна поразка у трьох матчах під орудою нового тренера. «Альянс» же після коронавірусної паузи впевненіше виступає саме на виїзді: перемога та три забиті м’ячі проти двох поразок та нуля забитих в рідних стінах. А “Оболонь” свій останній матч вдома досить несподівано програла одному з аутсайдерів “Кристалу”, для якого перемога принесла перші очки у сезоні.