«Нікополь» 1:1 «Альянс»

11 серпня ФК “Альянс” вирушив до славетного міста Нікополь, де в рамках 3 туру, 2 ліги Чемпіонату України з футболу зустрілися з тамтешньою командою ФК “Нікополь”. Гру наші футболісти розпочали потужно, і вже на 11 хвилині матчу після подачі з флангу головою пробивав Загинайлов Сергій, але влучив в штангу, а вже в наступному моменті в карному майданчику збивають Владислава Шарая, і арбітр чітко вказує на 11 метрову позначку, пенальті підійшов виконувати все тойже Загинайлов, але і тут фортуна відвернулася від нього, воротар зумів парирувати удар, рахунок протримався 0:0 недовго, вже на 19 хвилині після чудово розіграної комбінації, з флангу прострелив Осадчий Ян, чітко на ногу Анцибору Андрію, який з 5 метрів не схибив 0:1, до завершення тайму у Альянса було ще декілька моментів, але рахунок не змінився, другий тайм господарі розпочали жвавіше, і на 60 хвилині зуміли зрівняти рахунок ударом з гострого кута в ближній кут воріт, 1:1, далі гра розвивалася за нашим сценарієм, Альянс більше володів м`ячем, хороший момент був у Ярослава Сидоренка, але він влучив в штангу. Тож до фінального свистка рахунок так і не змінився: 1:1.