Наш суперник

Футбольний клуб “Нива” Тернопіль створено у Підгайцях (Бережанський район, Тернопільська область) у 1978 році. Засновником і першим власником “Ниви” став голова місцевого колгоспу Іван Михайлович Потупа. В радянські часи команда виступала у Другій всесоюзній лізі, виступаючи у Кубку СРСР. Після здобуття Україною незалежності команда з сезону 1992 по сезон 2000/2001 виступала у Вищій лізі. На даний момент це останній сезон тернополян у вищій лізі, далі «Нива» здійснювала виступи у Першій та Другій лігах, доки 2 лютого 2016 на загальнокомандних зборах гравцям повідомили про розірвання контрактів, що означало припинення існування команди. Відроджена «Нива» почала виступи з чемпіонату Тернопільської області, за чотири роки пройшовши шлях від аматорів до команди Першої ліги, право виступати у якій тернополянам дало перше місце групи «А» Другої ліги сезону 2019/2020. Для команд це буде перша гра, але між ними є зв’язок у особі Костянтина Пікуля. Капітан нашої команди до переходу до «Альянсу» у 2016-2018 роках виступав за «Ниву», пройшов шлях від чемпіонату області до Другої ліги, провів за команду 48 матчів та забив 3 голи.