Наш суперник Сімферопольська “Таврія”

23 серпня в Чемпіонаті України в другій лізі ФК»Альянс» прийматиме в домашній грі Сімферопольську «Таврію».
Футбольна команда з міста Берислав Херсонської областізаймає 6 місце, в турнірній таблтці і має 3 очки.
У першому попередньому етапі Кубка України Сімферопольська "Таврія" впевнено переграла одеський
"Реал Фарму" з рахунком 5:0, і пройшла в наступний етап розіграшу Кубка України!

Історія команди
Команда заснована в 1958 році на базі команди «Буревісник» і отримала назву - «Авангард» (Сімферополь).
 З 1963 року виступає під назвою «Таврія» (Сімферополь).

Перший матч «Таврія» провела 20 квітня 1958 з «Хіміком» з Ярославля (0: 0). У 1973 році
«Таврія» стала переможцем другої ліги СРСР і вийшла в Першу лігу. У 1980 році «Таврія»
 перемогла в Першій лізі і вийшла до вищої ліги.
У Вищій лізі 1981 року «Таврія» зайняла 17 місце, обігнавши лише «Пахтакор» і вилетіла в Першу лігу.
 У сезоні 1986/87 «Таврія» дійшла до півфіналу Кубка СРСР, де програла мінському «Динамо» (0: 2).
Останній матч в рамках чемпіонату СРСР відбувся 8 листопада 1991 року в Єкатеринбурзі з «Уралмашем» (2: 6).
У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном незалежної України, обігравши у фінальному матчі у Львові
київське «Динамо» (1: 0). Єдиний гол у поєдинку з подачі Андрія Опаріна на 76 хвилині забив
Сергій Шевченко. Тоді команду тренував Анатолій Заяєв, а Юрій Гудименко став кращим бомбардиром - забивши
12 м'ячів. Тоді ж команда отримала право брати участь в Лізі чемпіонів, спочатку «Таврія» перемогла
«Шелбурн» (0: 0, 2: 1), а в 1 раунді програла швейцарському «Сьону» (1: 4, 1: 3).
У сезоні 2006/07 «Таврія» дійшла до півфіналу Кубка, в чвертьфіналі обігравши Дніпродзержинську «Сталь» (1: 5).
У півфіналі «Таврія» поступилася донецькому «Шахтарю» (0: 0 і 2: 2 за рахунок голу на виїзді).
За підсумками сезону «Таврія» зайняла гідне 5-е місце.

У сезоні 2008/09 форвард «Таврії» Олександр Ковпак, забивши 17 голів, став найкращим бомбардиром Прем'єр-ліги.

16 травня 2010 «Таврія» стала володарем Кубка України, обігравши в фіналі в додатковий час команду «Металург» з Донецька.

4 липня 2010 року в матчі за Суперкубок України «Таврія» з розгромним рахунком (7: 1) програла донецькому «Шахтарю».

У 2014 році клуб припинив існування через анексії Криму Росією.
У серпні 2016 року клуб було відроджено на материку України в місті Бериславі Херсонської області,
а команда була заявлена ​​в аматорський чемпіонат України.
Найбільша перемога в чемпіонатах СРСР - 10: 2 ( «Кристал» Херсон, 1986 рік).
Найбільша поразка в чемпіонатах СРСР - 0: 6 ( «Авангард» Чернівці, 1963 рік).