Міжнародна товариська гра в с. Байрак

27 листопада на стадіоні «Альянс-Арена»  спортивного комплексу с. Байрак ,  відбулася історична подія для ТОВ «ФК «Альянс»,  в рамках товариської зустрічі в гості до команди «Альянс-2» завітала досвідчена команда 3 ліги з Нігерії під назвою «Маракана».

Двічі в першому таймі зусиллями Вадима Леся та Владислава Колодяжного, «Альянс-2» виходив в перед,

але не поступний суперник зумів ще в першому таймі зрівняти рахунок 2-2, в другому таймі Нігерійці швидко вийшли в перед, але раділи вони не довго, бо вже в наступній атаці Ігор Скляр після передачі Андрія Добривечір зрівнює рахунок 3:3, а далі після трьох грубих помилок нашої команди Нігерійці виходять вперед і закріплюють рахунок. Хоч і в підсумку наша команда програла з рахунком 3:6, але гра виявилася дуже цікавою і змістовною для обох команд.  Як сказав після гри граючий-тренер «Альянс-2» Владислав Колодяжний, що про гру ще рано говорити, так як  команда  тільки створена і не досвідчена тож ще потрібно багато і плідно працювати щоб вийти на належний рівень.