КУБОК УКРАЇНИ-2020/2021: 10 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ ДРУГОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Процедура жеребкування відбудеться в Києві в Будинку футболу (3-й поверх) завтра, 10 вересня (початок — о 10.00).Відзначимо, що через складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 та за проханням клубів під час жеребкування, за рішенням Дирекції з проведення Кубку України-2020/2021, використовуватимуть географічний принцип посіву. Ймовірними суперниками «Альянсу» є: «Оболонь» (Київ, перша ліга), «Полісся» (Житомир, перша ліга), «Верес» (Рівне, перша ліга»), «Діназ», (Вишгород, Київська область, друга ліга), «Вікторія» (Миколаївка, Сумська область, аматори).Базовий день другого попереднього раунду – 16 вересня, матчі пройдуть на полях команд з ліги нижче або команд, що при жеребкуванні матимуть парний номер, якщо команди з однієї ліги.