Кубок України.Завтра – жеребкування другого етапу

20 серпня стартував розіграш Кубка України з футболу. На першому попередньому етапі в боротьбі за почесний трофей змагаються 18 команд другої ліги та фіналісти Кубка України серед аматорських команд минулого сезону.

Суперником підопічних Юрія Ярошенка стала команда «Ужгород» із міста Ужгород. Вболівальники чекали запеклої боротьби, а футболісти показати змістовну гру і реабілітуватися за прикру поразку у Чемпіонаті України з ВПК-Агро.

З перших хвилин наша команда взяла ініціативу в «свої руки» і на четвертій хвилині у штрафному майданчику «Ужгорода» міг відзначитись Олександр Медведєв,  який замикав подачу зліва та не влучив у ворота. Кутовий теж міг принести бажаний результат, але серія ударів успіхом для господарів не увінчалась.

А вже на 9-ій хвилині Олександр Дугієнко після передачі Фаріда Сулеймана відкриває рахунок 1:0.

Ярослав Піднебенний міг відзначитись, проте не влучив у ворота з вигідної позиції.

У другій половині першого тайму гра вирівнялась. «Ужгород» намагався атакувати на 32 хвилині. Міг відзначитись  і Артем Корольчук.

Команда супротивника продовжувала атакувати. Адріан Пуканич центром пройшов до штрафної,  обвівши двох захисників, і пробив – Ярослав Важинський парирував м’яч на кутовий. Адріан Пуканич ще два рази намагався «пробити» нашого голкіпера, але Ярослав витримав.

Ініціатива повністю перейшла до гостей. На 40-ій хвилині затяжна атака «Ужгорода» закінчилась потужним ударом Стефана Федака метрів із 17. Голкіпер учетверте рятує команду від вірного голу.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0.

У другому таймі, на 49-ій хвилині захист ужгородців провалився.  Віталій Міклош віддав помилковий пас В’ячеславу Піднебенному, вивівши його віч-на-віч із Готрою, але  голкіпер врятував свої ворота. Наступна атака була Владислава Шарая. Він пройшов майже всю штрафну «Ужгорода», і забиває гол красень у ворота Михайла Готри 2:0.

Підопічні Василя Варги могли скоротити відставання до мінімуму На 58-ій хвилині Сергій Машталір зробив передачу на Артема Корольчука, але той  не влучив у площину воріта.

На 64-ій хвилині Андрій Анцибор, який вийшов на заміну, міг відзначитись,  але пробив мимо воріт. Владислав Шарай ще не один раз міг вирізнитися у  взятті воріт, але м’яч не влучав у раму противника.

На 81-ій хвилині Сергій Маштрал увійшов у штрафну, обіграв двох захисників і голкіпера, але, нажаль, удар виявився невдалим. Важинський забрав м’яч з-під ніг суперника.

Ярослав Важинський ще раз рятує свої ворота від удару Віктора Ряшку,  який вдарив під поперечену. Матч закінчився з рахунком 2:0.

Наступний матч у Другій лізі команда «Альянс» проведе у п’ятницю 23 серпня.  Наші хлопці зіграють з “Таврією” із Сімферополя.

Другий попередній етап

26 команд (10 переможців першого попереднього етапу + 15 команд 1-ї ліги + ФК «Арсенал» Київ*)

Матчі — 27.08.2019. Жеребкування — 21.08.2019.

*ФК «Арсенал» Київ знявся з розіграшу Кубка України після того, як структура змагань була затверджена Виконкомом УАФ. Суперник ФК «Арсенал» Київ автоматично потрапить до третього попереднього етапу.
Третій попередній етап

20 команд (13 переможців другого попереднього етапу + 1 команда 1-ї ліги (ФК «Чорноморець» Одеса) + 6 команд УПЛ (7—12-е місця))

Матчі — 25.09.2019.
1/8 фіналу