«Кремінь» — «Альянс»: прев’ю матчу

Перша ліга, 15 тур. 25 листопада 2020 р. Початок о 13:00. Стадіон «Кремінь-Арена» ім. Олега Бабаєва, м. Кременчук.Форма команд у чемпіонаті:«Кремінь»: 14 матчів, 5 перемог, 3 нічиї, 6 поразок, м’ячі: +14-19, 18 очок, 10 місце«Альянс»: 11 матчів, 4 перемоги, 2 нічиї, 5 поразок, м’ячі: +11-12, 14 очок, 12 місцеПопередні матчі команд:20 листопада. «Металіст 1925» – «Кремінь» 0:120 листопада. «Альянс» – «Чорноморець» 0:0Найкращі бомбардири команд:«Кремінь»: Станіслав Сорокін (6 голів)«Альянс»: Сергій Загинайлов (5 голів)Команда з Кременчука – чи не єдина, яка цього сезону провела усі календарні матчі у Першій лізі. Втім, стабільності «Креміню» не вистачає, в жовтні дружина видатного динамівця Олександра Головка видала серію із чотирьох поразок, згодом три матчі не поступалася, далі – декласування на виїзді «Агробізнесом» (1:5). Зараз же «Кремінь» має серію з двох перемог: над «Кристалом» та «Металістом 1925» (обидва матчі – 1:0). Незважаючи на дві поспіль сухі звитяги, команда з Кременчука має один з найгірших захистів у Першій лізі – 19 пропущених м’ячів (четвертий знизу результат ліги, «Нива» – 23, «ВПК-Агро» – 24, «Кристал» – 26). Проте спереду в «Кременя» є надія на Станіслава Сорокіна. Двадцятирічний півзахисник проводить лише перший сезон у змаганнях ПФЛ, проте вже має шість голів у цьому розіграші Першої ліги. Зараз команди відділяє 4 очки у турнірній таблиці, тож у разі перемоги «Альянс» зможе збільшити відстань від зони вильоту, а «Кремінь» – надолужити відставання від групи лідерів.