Ілля Зубков – гравець «Альянсу»!

Ілля народився 21 квітня 1998 року, грає на позиції нападника. Є вихованцем академії київського «Динамо». Виступав за молодіжні, дублюючі команди киян. Викликався до лав молодіжних збірних України. З 2017 по 2020 роки виступав за клуби «Бешенов», «Селье та Белло», «Богеміанс Б» з Чехії, а також за австрійський «Капфенберг».

Ілля вже встиг дебютувати за нашу команду у грі з «Агробізнесом» та відзначитися голом, тому він поділився враженнями від гри у Волочиську та перебування у команді з прес-службою клубу:

• Ілля, вітаємо у «Альянсі»! Які у тебе почуття від перебування у нашій команді та які враження від першої гри з «Агробізнесом»?
  • Дякую! Перші почуття, звісно, позитивні, мені все подобається, особливо тренувальний процес. Також вражений атмосферою у команді та тим, як мене зустріли. Щодо першої гри, дуже нею задоволений, але шкода, що не вдалося завершити матч перемогою.
  • Останні роки ти грав за кордоном, а саме у Чехії та Австрії, чому ти вирішив повернутися до України?
  • Повернувся через останні події у світі, а саме пандемію коронавірусу я прийняв таке рішення. Були юридичні складнощі у перебуванні за кордоном.
  • Чи були в тебе ще якісь пропозиції щодо продовження кар’єри? Якщо так, то чому ти обрав саме нашу команду?
  • Так, пропозиції були, а я вже почув багато гарного про «Альянс», а саме тренувальний процес та відношення тренера у цілому.
  • В тебе вже є досвід виступів у Першій лізі, можеш порівняти рівень змагань 5 років тому і зараз?
  • Як показав тренд Першої ліги минулого сезону, рівень змагань значно зростає.

За нашу команду Ілля виступатиме під 19-им номером. Вітаємо його у складі «Альянсу» та бажаємо успішної гри під зелено-чорними кольорами!