«Альянс» повертається на «Ювілейний» З ВБОЛІВАЛЬНИКАМИ!Гра 3 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги «Альянс» – МФК «Миколаїв» пройде у понеділок, 21 вересня о 18:00 на стадіоні «Ювілейний» у м. Суми за присутності максимуму 25% від загальної місткості стадіону (приблизно 6 тисяч вболівальників). Інформація про те, як придбати квиток на гру буде дещо пізніше.Відвідати матч можна буде лише з дотриманням епідеміологічних норм (наявність медичної маски та/або респіратору обов’язкова, на вході проводиться температурний скринінг, вболівальники з температурою +37,2°С та вище, глядачі без медичних масок та/або респіратору на стадіон не допускаються)Чекаємо вас на матчі, ми розраховуємо на вашу підтримку!