Головний тренер «Альянсу» Юрій Ярошенко прокоментував програмі «Україна футбольна» підготовку команди до перехідних матчів.

«Напевне, команда суперника буде в більш гарному фізичному стані. Тим не менш, ми постараємося підійти до цих матчів з найкращими показниками. На карантині тренери розбивали хлопців на групи по двоє і ми з футболістами працювали, тому вони виглядали у гарному стані. Тренери побачили індивідуальні якості гравців, все таки за двома простіше стежити. В плані футболу, я впевнений, що до матчів ми підійдемо у максимальних кондиціях.»

Нагадаємо, що у перехідних матчах між Першою та Другою лігами зіграють 15-16 команди Першої ліги та команди Другої ліги, що зайняли треті місця у своїх групах. Зустрічі пройдуть 15 та 19 серпня.