“Металіст 1925” – “Альянс”: огляд матчу

Матч «Металісту 1925» та «Альянсу» був першим офіційним для команд у 2021 році, тому до нього колективи підходили з особливим трепетом. Втім, без втрат не обійшлося: головний тренер липоводолинян Юрій Ярошенко не міг розраховувати на Сергія Загинайлова, Костянтина Ярошенка та Олександра Лебеденка, що пропускали матч за станом здоров’я. Втім, до основної обойми повернулися Євген Неплях та Дмитро Шевченко, що надавало свіжості у обороні. А вона гостям не завадила б.

Перші 20 хвилин для «Альянсу» не вдалися, вже на восьмій хвилині Владислав Дмитренко гарним ударом відкрив рахунок. А за десять хвилин Дерек подвоїв перевагу харків’ян ударом з сумнівного пенальті, який заробив Артур Западня. Ці два голи змусили «Альянс» прийти до тями та створювати моменти біля воріт господарів.

Один із них вдалося реалізувати. Під завісу першого тайму Андрій Герт, який у цьому матчі дебютував за «Альянс» ударом головою замкнув подачу з кутового, відквитавши один гол.

У другому таймі вже «Альянс» переважав над суперником, періодично створюючи небезпеку біля воріт «Металісту 1925», втім, на більше гостей вже не вистачило.

Хоча момент зрівняти рахунок був, коли Микола Агапов впав у карному майданчику харків’ян після контакту з захисником. Але арбітр матчу Денис Резніков трактував цей момент як симуляцію нападника «Альянсу» та замість пенальті нагородив Агапова жовтою карткою.

Питання до суддівства виникли і в головного тренера «Альянсу» Юрія Ярошенка, проте, будемо відверті, липоводолиняни мали нагоди забити і з гри.

Але, не судилося, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Металіста 1925» з рахунком 2:1.

Тепер всі думки «Альянсу» сконцентровані на матч з тернопільською «Нивою», що пройде 20 березня о 14:00 на полі «Альянс-Арени» у с. Байрак