ФК “Альянс” обіграв лідера ФК “Кристал” з м. Херсон 2:1 (2:1)

22 вересня в 11-турі Липоводолинський “Альянс” приймав лідера Херсонський «Кристал» , який до цього не програв жодної гри лише одна нічия . Альянс також йшов до цієї гри з виграшем у восьми матчах.

Вболівальники очікували від своїх улюбленців гарної та результативної гри яких сьогодні нараховувалось 3550 глядачів..Тож з перших хвилин вже було зрозуміло що гра буде цікава та результативна.І вже на четвертій хвилині після пасу Владислава Шарая, Фарид Сулейман пробиває під поперечину 1:0.

Вже в середині першого тайму Фарид Сулейман міг ще раз відзначитись, але арбітр Христина Козоріг зафіксувала порушення правил. Альянс продовжував атакувати після навісу  Піднебенного, Ярослав Сидоренко не влучає по  м’ячу. А на 36 хвилині  Олександр Лучик подає на Сулеймана який в падінні пробиває, але  голкіпер відбиває шкіряного перед собою, на добиванні першим був Ярослав Сидоренко який і забиває м’яч у ворота 2:0.

У кінцівці першого тайму гості намагалися відігратись після проходу лівим флангом Іван Гливний забиває м’яч у ворота Альянсу 2:1. А вже в наступній атаці той  же Гливний дає пас на Цоя але той не зміг завершити комбінацію . Перший тайм закінчився з рахунком 2:1.

Другий тайм виглядав напруженішим тому, що гості хотіли відігратися. Були моменти в обох команд. Після скидання Сергія Цоя дає пас на Михайла Лаптєва але той влучає в штангу. Був момент і в Станіслава Шарая після навісу від брата справа, Станіслав пробив трішки вище над поперечиною .

Тож другий тайм не приніс результативності, і гра закінчилася з рахунком 2:1 перемога Альянсу, який скоротив відставання від лідера до двох очок.

22 вересня в середу ФК” Альянс” прийматиме в місті Сумах команду першої ліги ФК”Балкани”

с. Зоря Саратський р-н, Одеська область .

Матч відбудеться на стадіоні “Ювілейний” о 18:00.

Вболіваємо за НАШИХ.