ФК «Альянс» — ФК «Реал Фарма» 5:0

3 листопада Чемпіонаті України Альянс зіграв матч проти команди з міста Одеси "Реал Фарма"
яка знаходиться на дев'ятій сходинці турнірної таблиці. В першій грі першого кола підопічні Юрія Ярошенка
розгромили Реал Фарма тому Липоводолинці готувалися до зустрічі одеситів — цей суперник встиг вже
по ходу сезону піднести кілька сюрпризів. Але, можливо, саме цей настрій і плюс грамотна кадрова
ротація допомогли господарям досить швидко зняти всі питання в цьому матчі.

З перших хвилин господарі розпочали атакувати й повели в рахунку Гол організували «моторчики» господарів — брати Шараї. Станіслав після ауту з правого флангу протягнув м’яч і прострілив на дальню, де Владислав в дотик пробив з лівої в ціль — 1: 0.

Альянс продовжував атакувати безліч атак контроль м’яча гострі моменти все це проходило на половині Одеситів. Після ауту справа, навіс Сидоренка і воротар одеситів не зміг зафіксувати м’яч м’яч, який добив у ворота Владислав Шарай — 2: 0.

Після цього «чорно-зелені» не ослабили хватку, так що за якихось кілька хвилин провели кілька атак і довели рахунок до великого. Спершу бив С.Шарай, але голкіпер Арутюнян парирував м’яч, а зате на добивання на дальній встиг Ярослав Сидоренко, в дотик забив третій м’яч — 3: 0.

Після перерви Альянс продовжили нав’язувати свою гру, довівши рахунок до розгромного. Отримавши пас від Сулеймана, Станіслав Шарай змістився з правого краю в центр і з лівої завдав прицільного дальній удар. Нічого з ним не зміг вдіяти воротар Георгиця, який змінив Арутюняна — 4: 0.

Незабаром в штрафній «фармацевтів» був збитий Андрій Анцибор,пенальті реалізував В’ячеслав Поднебенной — 5: 0.

41 очко набрав Альянс, зрівнявшись за очками з Кристалом, який пропускав цей тур. Тепер ці команди розділяють 2-3 місця в Групі «Б». Наступний матч Альянс 10 листопада проведе на виїзді з командою «Гірник» місто Кривий Ріг .