ФК”Альянс”-ФК”Нива” 4:0

Перший офіційний домашній матч «Альянсу» у 2021 році, який ще став і першою грою всеукраїнських професійних змагань на «Альянс-Арені», обіцяв бути цікавим, адже до Байраку приїхала тернопільська «Нива», яка у минулому матчі з липоводолинянами 11 вересня 2020 року у Тернополі змогла проявити характер та на 87-ій хвилині урятуватися від поразки. Тож було цікаво, як «Нива» зіграє цього разу, враховуючи кадрові втрати. Відбуває дискваліфікацію автор голу Семен Вовченко, а Роман Волохатий та Мирон Бідний відновлювалися після травм.

Не без втрат до матчу підходили і господарі. Микола Агапов також через жовту картку у матчі з «Металістом 1925» пропускав гру, а Костянтин Ярошенко відновлюється після ушкодження. Проте до основної обойми повернулися Сергій Загинайлов та Олександр Лебеденко, хоча починали матч у запасі.

То ж  «Альянс» мав реабілітуватися за поразку у Харкові від «Металісту 1925», тим паче що майже вся дозволена квота у 260 глядачів була використана, тому трибуни гнали своїх улюбленців уперед. І вже з перших хвилин «Альянс» пішов уперед і на початку матчу відкрив рахунок. Станіслав Шарай на восьмій хвилині скористався помилкою оборони «Ниви» та ударом «парашутом» відкрив рахунок. На цьому господарі не зупинилися та продовжили шукати підступи до володінь Механіва, хоча не всі моменти доходили до удару по воротам.

Наступний гол відбувся під завісу першого тайму. На 41-ій хвилині Олександр Лучик з-за меж карного майданчику завдав удару в площину воріт, голкіпер «Ниви» спочатку впорався з ударом, але не зумів приборкати м’яча, через що той опинився за лінією воріт, рахунок став вже 2:0 на користь «Альянсу». На перерву команди пішли саме за такого рахунку і тренерам було про що подумати під час 15-тихвилинки: Ігорю Білану – як врятувати положення, а Юрію Ярошенку – як наростити перевагу.

Напевне, під час перерви більше розмірковував керманич «Альянсу», бо вже на другій хвилині другого тайму господарі забили третій: невгамовний Станіслав Шарай відгукнувся на флангову передачу Ярослава Сидоренка та головою замкнув її до воріт. Вже після третього голу гості дещо схаменулися та почали створювати гостроту біля володінь Важинського, але до небезпеки справа не доходила.

Доки «Нива» намагалася створити небезпечні моменти, «Альянс» забив четвертий та зняв усі питання щодо переможця у цьому матчі. Сергій Загинайлов головою підрізав передачу Андрія Герта у ворота, Механів спорався з цим ударом, але не з добиванням Владислава Шарая, який переправив м’яча у ворота та встановив фінальний результат.

Тож матч завершився більш ніж переконливою перемогою «Альянсу» з рахунком 4:0, яка дозволила липоводолинянам після 16 матчів мати 26 очок у турнірній таблиці та піднятися у турнірній таблиці на восьме місце. Футбольний Клуб “Альянс” дякує вболівальникам за підтримку нашої команди.

Наступний матч у Першій лізі «Альянс» проведе у п’ятницю, 26 березня на виїзді проти МФК «Миколаїв», а 23 березня у обласному центрі відбудеться останній матч на Кубок імені Фоменка проти ФК «Суми».