Дебют Альянса…..

3 серпня в дебютному матчі, 2 ліги чемпіонату України з футболу,  розпочав свої виступи ФК «Альянс»,  в 2 турі наші земляки на домашньому стадіоні «Ювілейний» в м. Суми  приймали ФК «Енергія»(Нова Каховка), гра очікувалася дуже не простою, адже  ФК «Енергія» має більше досвіду в виступах на такому рівні, а на наших футболістів тиснуло багато факторів один з яких, це перша офіційна гра та ще й на домашньому стадіоні, на який  прийшли підтримати своїх улюбленців 3300 вболівальників. Тож після свистка про початок гри, з перших хвилин вболівальники погнали підопічних Юрія Ярошенка вперед, про що і свідчить перша небезпечна атака  вже на 3 хвилині матчу, Костянтин Пікуль пробив з дальньої дистанції трішки не точно, а вже на 7 хв футболісти Альянса  мали відіграватися, після прикрої помилки захисника футболіст Енергії вийшов віч навіч з нашим голкіпером 0:1, але вже в наступній атаці голкіпер гостей збиває в карному майданчику Максима Гаврася, і арбітр без жодних сумнівів вказує на 11 метрову відмітку , пенальті  на 11 хвилині чітко реалізував Сергій Загинайлов, 1:1.До кінця першого тайму  наші футболісти могли як забити так і пропустити гол, але на перерву команди пішли з нічийним результатом 1:1.В другому таймі футболісти Альянса володіли більше м’ячем, та безліч змарнованих моментів так і залишили на табло після фінального свистка, нічийний результат 1:1.