Чеипіонат Липоводолинського району з Міні-Футболу . 6 жовтня 2019.

6 жовтня на “Альянс-Арені” на штучному майданчику було розпочато чемпіонат з міні-футболу, в якому виявили бажання взяти участь 8 команд. Тож команди було розділено на 2 групи по чотири в кожній. За регламентом з кожної групи до фінальної частини мали пройти 2 команди. В групі А за вихід до фіналу змагалися “Панасівка”, “Підставки”, “Арсенал”(Русанівка) та “Вікторія”(Семенівка), цей етап зуміли подолати “Арсенал” та “Панасівка” які зуміли переграти своїх суперників, а між собою  завершити гру з рахунком 0:0.

В групі Б, за право виступати в фіналі грали: “Молодь-Альянс”(Байрак), “Легіон”(Липова Долина), “Сокіл”(Капустинці) та “Старт”(Синівка) які так і не приїхали на гру, тож автоматично зайняли останнє місце в групі. Футболісти з Байрака відразу показали хто на домашньму майданчику господар впевнено перегравши “Легіон” з рахунком 7:3,

та “Сокіл” 6:1 тож з першим місцем в групі все було зрозуміло,  а за другу сходинку  Липоводолинці змагалися з “Соколом” але виявити переможця не зуміли зігравши в нічию 3:3.

Тож доля путівки в фінал вирішувалася по забитим м`ячам, яких у липоводолинців виявилось  більше. Отже 13 жовтня о 9.00 на “Альянс-Арені” в фінальній частині зустрінуться команди : “Молодь-Альянс”, “Арсенал”, “Панасівка” та “Легіон”.