Брати Шараї та Ярослав Сидоренко включені до переліку гравців-проривів Другої ліги сезону 2019/2020 за версією сайту Sportarena.

Ярослав Сидоренко у переліку гравців, що добре проявили себе серед команд групи «Б» зайняв третє місце, а Владислав та Станіслав Шараї його очолюють. Ось якої думки про гравців оглядач сайту Артур Валерко:

#3. Ярослав Сидоренко (Альянс Липова Долина)

Швидкісний півзахисник атакуючого плану був відомий як перспективний гравець футболу Сумщини, але саме «Альянс» дозволив йому перейти у дорослий футбол всеукраїнського рівня. Ще в аматорах Сидоренко закріпився у основі та немало забивав, а після переходу до Другої ліги записав до свого активу 8 голів та 1 асист, хоча конкуренція росла та кожного разу приїжджали новачки все вище та вище за класом. Далі за наявності Загинайлова та Ярошенка-молодшого, Ярославу буде непросто — але він перспективний місцевий вихованець, тож шанс буде і все залежатиме від самого гравця.

#1. Брати Шараї (Альянс Липова Долина)

Їх розрізнити не так просто: два «живчики», технічні та проривні. Обидва набрали по 15 очок у незавершеному чемпіонаті по системі «гол+пас». Ось тільки Влад — він зазвичай грає лівого форварда, забиває більше (10 голів та 5 асистів), Стас — більше по центру, атакувального півзахисника (8 голів та 7 асистів). Вони свого часу подавали надії в Олміпіку, Авангарді, але саме в Альянсі зрештою реалізувати свій талант та стали справжніми лідерами команди, яка стала сенсацією Кубку України (чвертьфінал!) І зараз впевнено йде до першолігової мрії. І це — у дебютному сезоні серед професіоналів.

Повна стаття за посиланням: https://sportarena.com/football/ukraina-vtoraya-liga/pozvolte-poznakomit-desyatka-proryvov-vtoroj-ligi/