Боротьба за престижний трофей продовжується.

25 вересня ФК «Альянс» в третьому попередньому етапі Кубка України з футболу приймав у домашньому матчі футбольну команду першої ліги «Балкани» с. Зоря Одеської області.

До цієї гри наша команда  піідійшла в гарному настрої, маючи 10 перемог поспіль в Чемпіонаті та в Кубку України. А  “Балкани” в минулому турі переграли футбольну команду “Прикарпаття”. Через щільний графік, головний тренер Юрій Ярошенко провів деякі зміни в складі команди. З перших хвилин було видно що команди намагалися взяти ініціативу у свої руки. Липоводолинці намагалися створити моменти для взяття воріт, але  м’яч пролітав трішки мимо.

Натомість суперник провів декілька небезпечних атак: Паламар зі штрафного влучив у штангу, а Антюх пробив з вигідної позиції, Литвиненко був на місці.

На 36 хвилині матчу Владислав Шарай, обігравши захисника суперника на лівому краї штрафного майданчика, зумів потужно пробити по воротах з гострого кута, після чого шкіряна куля рикошетом від поперечини влітає у ворота – 1: 0.

В другому таймі гра трішки змінилася, “Балкани” пішли в наступ, тому нашим хлопцям потрібно було витримати цей пресинг. Після шквалу ударів наш захист та воротар відпрацювали на відмінно. А на прикінці матчу Владислав Шарай вивів віч-на-віч Андрія Анцибора, який не зміг переграти  воротаря суперника.

Тож гра закінчилася з рахунком 1:0 “Альянс” зумів вибити з турніру команду Першої ліги і чекає до себе в гості  наступного суперника, а якого це вже вирішить жереб! А вболівальники, яких на гру прийшло чотири тисячі глядачів, довго не відпускали своїх улюбленців, дякувавши їм за чудову гру оплесками та вигуками: “Альянс”-Чемпіон!!!