Апостолюк, Пуканич і, звичайно, Сулейман! Уся збірна 9-го туру Другої ліги

Лівий півзахисник – Владислав Шарай (Альянс)

Розкішний матч найшвидшого та найгострішого вінгера долинян. У Сумах, де у команди-новачка Другої ліги вже є досить значна підтримка, Владислав безліч разів ішов у сольні рейди з дриблінгом і загостренням. Це саме він пробивав у тому моменті, коли м’яч відскочив до Сулеймана, який в оточенні ухитрився проштовхнути його в ворота. Саме В.Шарай вирвався на ударну позицію й мітив у ворота, влучивши в руку захиснику Голубу, а потім реалізувавши пенальті.

ападник – Фарид Сулейман (Альянс)

Сулейман належить до форвардів працьовитих, які, можливо, забивають не так багато, але завжди приносять користь команді боротьбою, скидками, розтягуванням і тараном редутів суперника. Але в матчі з конкурентом Альянсу – Гірником – саме Фарид виявився головним героєм попереду. Це він забив дуже важливий перший м’яч, лежачи проштовхнувши його в сітку попри присутність трьох суперників (епізод на розсуд Тофіка Бахрамова). А потім стартував на пас Пісного, елегантно позбавився від суперника й вивів долинян вперед. Вольова перемога над криворіжцями не була б можливою без настирності нападника.