«Альянс» у збірних 25 туру Першої ліги

За підсумками 25 туру Першої ліги «Альянс» представлено у символічних збірних за версіями видань Sportarena та Footboom. До обох збірних потрапив Микола Агапов, проте, разом з ним до першої збірної було обрано Владислава Шарая, а до другої – Вячеслава Піднебенного.

Збірна за версією видання Sportarena:

Правий півзахисник – Микола Агапов (Альянс)

Справжній бенефіс видав у Горішніх Плавнях видав правий атакер липоводолинян. Уже на 15-й секунді гри Агапов упакував м’яч у ворота після довгого пасу Непляха та вдалого асисту В.Шарая, пізніше, ближче до перерви, Микола зреагував на ще один простріл Влада з лівого краю і повернув втрачену перевагу Альянсу. А вже після перерви, після своєчасної скидки Піднебенного, Агапов технічно перекинув голкіпера. Це перший хет-трик для Миколи в Першій лізі і для його клубу в чемпіонаті України.

Лівий півзахисник – Владислав Шарай (Альянс)

Флангові форварди Альянсу зробили для нього результат. Якщо Агапов забивав, то брати Шараї відповідали за розігрів, розгін і підготовку атак. Владислав в самому дебюті здорово зреагував на довгий пас Непляха й вдало відкотив м’яча на Агапова, а перед самою перервою ще раз прорвався через свій лівий фланг і прострілив на Миколу під другий гол (не вина Шарая, що одноклубник забив з другої спроби – він зробив ключовий внесок у гольову ситуацію, вивівши Агапова на ударну позицію). В.Шарай видав чимало гострих передач, стрімких проходів і загострень, отже, заслужив за цей матч високу оцінку своєї гри.

Також Миколу Агапова було обрано героєм 25 туру Першої ліги.

Збірна за версією видання Footboom:

Пресслужба ФК «Альянс» за матеріалами сайту sportarena.com та footboom.com.