«Альянс» – «Суми»: огляд матчу

Кубок імені Михайла Фоменка. 23 березня 2021. Початок о 13:00.  Стадіон «Авангард», Суми. «Альянс» 3:0 «Суми». Голи: Агапов ’39, Загинайлов, ’41, Зубков ’68

«Альянс»: Єфанов (Важинський), Меженський (Герт), Медведєв (Пікуль), Шевченко, Рогозинський (Сидоренко, ’46), Лебеденко (Лучик), Загинайлов (Зубков, ’46), Бойко (Шарай С., ’46), Шпирьонок (Піднебенной, ’46, Ярошенко), Осадчий (Пісний, ’46), Агапов.

«Альянс» після блискучої перемоги у Байраці над тернопільською «Нивою» з рахунком 4:0 мав дограти останній матч Кубка імені Фоменка з ФК «Суми», що мав відбутися 15 лютого. Але, нічия сум’ян з миколаївською «Вікторією» гарантувала трофей «Альянсу», тому турнірного значення матч у Сумах не мав. Для Юрія Ярошенка ця гра стала нагодою надати ігровий час тим гравцям, що не брали участі у двох матчах Першої ліги. Так і вийшло, стартовий склад липоводолинян дуже відрізнявся від складу у Байраці.

Проте, різниця у класі відчувалася і навіть другий склад «Альянсу» зумів створити проблеми сум’янам, вже з перших хвилин липоводолиняни почали штурмувати ворота «Сум», періодично нагоди відкрити рахунок, але до голу справа дійшла аж наприкінці першого тайму. Микола Агапов чудовим ударом поклав початок звитязі «Альянсу». Другий гол стався за дві хвилини. Сергій Загинайлов пробив у карному майданчику сум’ян у дальній кут воріт. Наступний гол стався аж через 25 хвилин ігрового часу. Ілля Зубков головою замкнув подачу у ворота, зробивши рахунок вже 3:0 на користь «Альянсу». Більше голів присутні не побачили, проте нагоди були як і у липоводолинян, як і у «Сум». «Альянс» у чотирьох матчах Кубку імені Фоменка здобув чотири перемоги у чотирьох матчах, забив 19 голів та пропустив лише один.

Наступний матч «Альянс» проведе в п’ятницю, 26 березня о 14:00 на «Центральному міському стадіоні» Миколаєва проти місцевої команди.