Альянс стає єдиним клубом Другої ліги, що пройшов у наступний раунд Кубка України сезону 2019-2020

30 жовтня 2019 року в 1/8 фіналу Кубка України липоводолинський Альянс приймав на домашній арені футбольний клуб Гірник-Спорт з міста Горішні Плавні. До матчу команда підійшла з кадровими втратами перебір жовтих карток недали змоги грати Ярославу Сидоренку та В’ячеславу Піднебенному.

Традиційно швидкий гол який був забитий на десятійхвилині надав впевненість Липоводолинцям. Отримавши передачу від Владислава Шарая Загинайлов забив у порожні ворота. 1:0.

Це, мабуть був шок для Гірників, але 12 хвилин після розіграшу кутового, Іван Білий передав на Кравченка і той з лінії воротарської забиває м’яч Важинському 1:1. Підопічні Юрія Ярошенка продовжували нав’язувати свою гру і вже на 35 хвилині після подачі штрафного Загинайлов прямим  ударом забиває другий м’яч. 2:1.

Другий тайм був ще напруженішим після передачі Анцибора Загинайлов вийшов сам на сам з голкіпером Данковичем який відбив удар  Гаврась на добиванні робить рахунок 3:1.

Недовго прийшлось чекати вболівальникам Альянсу четвертого голу увірвавшися в штрафну Станіслав Шарай віддав пас Загинайлову, а той відправив м’яч у дальню дев’ятку 4:1.

На 59 хвилині Збунь вийшовши сам на сам з Важинським робить рахунок 4:2.
П’ятий м’яч Дугієнко забиває головою після навісу Анцибора 5:2 матч підходив до завершення, але останнє слово було за Гірником-Спорт, на 90+3 Лиходько робить рахунок 5:3.

Перемога Альянсу дала змогу боротися за головний трофей в фіналі 1/4 Кубку України який відбудеться на весні 2020 року.

Керівництво футбольного клубу «Альянс» та футбольна команда висловлює щиру подяку всім вболівальникам які емоційно підтримували команду.