«Альянс» (смт. Липова Долина) – «Металург» (Запоріжжя) 1:0.

20.08.2020. Стадіон «Ювілейний», Суми. Перехідні матчі ПФЛ. Гра-відповідь. «Альянс» (смт. Липова Долина) – «Металург» (Запоріжжя) 1:0. Початок о 18:00. Без глядачів.

Гол: Осадчий ‘90+4

Альянс: Важинський, Пісний, Медведєв, Пікуль, Рогозинський, Лебеденко (Лучик, 59), Піднебенний (С.Шарай, 63), Агапов (Сидоренко, 53), К. Ярошенко, В.Шарай (Осадчий, 88), Загинайлов (Єсип, 66). Запас: Єфанов, Дугієнко, Меженський. Головний тренер: Юрій Ярошенко.

Металург: Котляров, Бєлоусов, Бобров, Кулинич, Кравченко (Сухар, 43), Скоблов, Крапивний, Олійник (Лихобабенко, 57), Сачко (Разуваєв, 79), Могильний (Трояновский, 68), Черній (Шалфєєв, 74). Запас: Леонідов, Сухіна. Головний тренер: Олексій Годін.

Результат гри у Запоріжжі давив на обидві команди: на «Металург», тому що ще лишалися шанси, щоб зберегти прописку за спортивним принципом. А ось «Альянс» оглядався на результат, тому що два голи на виїзді давали чималу перевагу. Але здобути перевагу – це пів-справи, інші пів-справи – цю перевагу втримати.

І щоб втримати її, «Альянс» вже з перших хвилин кинувся атакувати ворота Котлярова, але реалізація підводила гравців у зеленій формі. Атакував чимало «Альянс», але першим забив «Металург». Правда, лише з положення «поза грою», але для господарів поля це був перший дзвіночок до пожвавлення атакувальних дії.

І дійсно, незарахований гол лише розізлив «альянсівців». Почергово Владислав Шарай, Загинайлов та Піднебенний не влучили у ворота, а згодом Ярошенко в нагоді на гол безрезультатно пробивав по володінням Котлярова, але де голкіпер рятував сам, де за нього це робив каркас воріт.

Хоча і Важинський декілька раз втручався у гру після гострих випадів «Металургу». Але окрім воротарів, забити командам заважало дуже багато браку – м’яч обрізався в очевидних ситуаціях, гравці дуже просто втрачали м’яч.

В цілому ж гра команд у першому таймі не видалася багатою на голи – сухі «нулі» лише на табло але не за грою.  Це було «затишшям перед бурею» – у другій сорокап’ятихвилинці команди лише додали у бажанні забити.

Цього було замало – голкіпери виручали свої команди у будь-яких ситуаціях. Невезіння гравців продовжилося і у другому таймі. У ньому м’яч влучив у поперечину тричі: двічі після ударів футболістів «Альянсу» та ще раз перекладина врятувала Важинського від пропущеного голу.

За іронією долі, героєм цього матчу став той, хто замінив гравця матчу у Запоріжжі, а саме Ян Осадчий, який на 88-ій хвилині вийшов замість Владислава Шарая. Вже через п’ять хвилин Ян відгукнувся на шикарну подачу Ярослава Сидоренка, який, до речі теж, вийшов на заміну ударом головою, замкнувши передачу у ворота.

Арбітр Микола Балакін не міг нічого вдіяти, окрім як зарахувати гол «Альянсу» та констатувати переконливу перемогу нашої команди у перехідних матчах з запорізьким «Металургом» з рахунком 3:0

Тепер «Альянс» чекає 21 серпня. Цього дня ми дізнаємося остаточний склад Першої ліги на Конференції ПФЛ та суперника у Кубку України.