Альянс продовжує набирати очки.

18 вересня футбольна команда “Альянс” в 11 турі Чемпіонату України зіграла з футбольною командою Миколаїв-2 . З перших хвилин наші хлопці пішли в атаку . На 2 хвилині Андрій Анцибор на добиванні забиває гол 0:1.

Після подачі кутового С.Шараєм головою забиває знову Анцибор 0:2.

Миколаєвці намагалися взяти ініціативу і могли забити, але фортуна була на нашому боці. В другому таймі після подачі кутового на 55 хвилині Дмитро Шевченко забиває третій м’яч у ворота Миколаєва.

Підопічні Юрія Чауса хотіли хоч якось відігратись, після грубої гри з Русланом Пісним отримує другий гірчичник Сурженко Максим який був вилучений з поля. До кінця гри рахунок так і не змінився . Три очки добавили у свою скарбничку Липоводолинці. Наступний матч в Чемпіонаті України підопічні Юрія Ярошенка зіграють з командою “Кристал” м. Херсон 22 вересня на стадіоні “Ювілейний”