Альянс продовжує боротьбу за національний кубок .

27 серпня відбудуться поєдинок другого попереднього етапу Кубку України сезону-2019/2020.

Футбольний клуб “Альянс” (Липова Долина) приймав команду “Чайка”(ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА, КИЇВСЬКА ОБЛ.) На початку гри наші хлопці вийшли на поле не в традиційних футболках , а в футболках з написом “Сергій Іванович з народженням сина”.У президента ФК”Альянс” Демченка С.І. народився синок.Тому сьогоднішній матч був у двічі важливіший для всього футбольного колективу Липоводолинців. З перших хвилин підопічні Юрія Ярошенка почали нав’язувати свою гру . Уже на третій хвилині Ярослав Сидоренко міг відзначитись, але не влучив у ворота. А на дев’ятій хвилині В’ячеслав Піднебенний виконав кутовий удар прямісінько на Олександра Медведєва який ударом головою забиває гол красень у ворота Чайки . Цей гол гравці подарували новонародженому сину президента клубу.

На 18-й хвилині після виходу Владислава Шарая майже віч-на-віч з голкіпером він був збитий захисником рефері показав на одинадцятиметрову позначку Владислав забиває пенальті рахунок 2:0.

На 26 хвилині після передачі Сулеймана Влад Шарай “розстріляв ” в притул ворота Чайки 3:0.

На 53-й хвилині гравець Чайки Яфремов подає кутовий Олександр Сухенко забиває гол 3:1.на 56-й хвилині Андрій Анцибор замінює Фарида Сулеймана , а 57-й Андрій міг відзначитись , але м’яч рикошетом від гравця Чайки влучає в поперечину і вилітає на кутовий . Владислав Шарай подає кутовий і Олександр Лучик головою забиває четвертий гол у ворота Богдана Савчука 4:1.

Команди обмінялися небезпечними моментами, на 63-й хвилині Єфремов пробив потужним ударом метрів 14-и Важинський парирував удар.Альянс продовжував створювати небезпечні моменти у воріт Чайки. На 89-й хвилині вийшов на заміну Владислав Зрібняк потужним ударом пробиває над поперечкою воріт Чайки м’яч не влучає в сітку воріт.

За традицією на останніх хвилинах матчу вболівальники яких нараховувалось більше 3-х тисяч заспівали гімн України .

Матч закінчився з рахунком 4:1. Гравці Альянсу подякували своїм вболівальникам за підтримку. Футбольний клуб “Альянс” продовжує боротьбу за Національний трофей . Бажаєм нашим футболістам перемог , а глядачам вболівати за Липоводолинський футбол. Наступну гру наша команда проведе на виїзді. 31 серпня в Чемпіонаті України підопічні Юрія Ярошенка зіграють в місті Краматорськ з командою “Авангард 2”.

«Альянс» (стартовий склад): Важинський (к), Медведєв, Дугієнко, Пісний, Меженський, Лучик, С.Шарай, Піднебенной, В.Шарай, Сидоренко, Сулейман. Запасні:Литвиненко, Пікуль, Приходько, Зрібняк, Макаров, Гаврась, Анцибор. Тренер: Юрій Ярошенко.

«Чайка» (стартовий склад): Савчук, Музиченко, Бартошук, Мілютін, Цурупін (к), Головатенко, Коваленко, Трушенко, Волк, Долгий, Сухенко. Запасні: Шкарбан, Касьяненко, Єфремов, Дарда, Тименко. Тренер: Тарас Ільницький.

Суми. Стадіон «Ювілейний». 18.00. Арбітр — Децюк П.І. (Чернігів), асистенти арбітра— Потькало Д.О. (Полтава), Катющев М.В. (Одеса), четвертий арбітр — Пєсоцький Я.С. (Суми), спостерігач арбітражу — Дробітько О.Б. (Полтава). Делегат УАФ — Прохорович А.В. (Суми).