«Альянс» прагне грати та не розуміє позицію ПФЛ щодо обміну лігами.

5 червня Рада ліг ПФЛ прийняла рішення щодо продовження сезону у Першій лізі та обміну між Першою та Другою лігами. Завтра це рішення має затвердити Виконавчий комітет УАФ.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Ради ліг, сезон 2019/2020 у Першій лізі продовжиться згідно з Регламентом. Також дві перші команди груп Другої ліги піднімаються у класі напряму, а треті команди зіграють у перехідних матчах з п’ятнадцятою та шістнадцятою командами Першої ліги.

Своїми думками щодо рішення Ради ліг у коментарі ТК «Футбол» поділилися президент клубу Сергій Демченко та головний тренер команди Юрій Ярошенко.

Сергій Демченко: Ми готові дограти сезон, щоб все вирішилося на футбольному полі. Мені дивно. Перша ліга гратиме, аматори гратимуть, УПЛ гратиме, а Друга ліга – ні. Або скорочуйте, розпускайте її взагалі, щоб були аматори та Перша ліга.

Юрій Ярошенко: Ми – за те, щоб повністю грати формат як Першої, так і Другої ліги. А те, що вони там вирішили зупинитися на тому, що Перша ліга грає. Ну дайте можливість грати тим, хто туди потрапити хоче. Дійсно, є команди, які націлені потрапити, як «Гірник», як «Альянс», як «Поділля», як «Діназ». Чому не дати цим молодим, амбіційним командам шлях уперед? Хто не хоче грати у футбол, може не та професія, може взагалі варто закінчити з футболом?Прес-служба ФК «Альянс» за матеріалами ТК «Футбол».