«Альянс» – «Полісся»: прев’ю матчу

«Альянс» — «Полісся»: прев’ю матчу
Перша ліга. Перенесений матч 7 туру. 12 травня 2021 р. Початок о 18:00. «Ювілейний», м. Суми.

Результат попереднього матчу команд: 2:1

Офіційні особи матчу:
Арбітр – Михайло Райда (Закарпатська обл.)
Асистенти арбітра – Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.) та Ярослав Поважний (Харків)
Четвертий арбітр – Ярослав Пєсоцький (Суми)
Спостерігач арбітражу, делегат УАФ – Сергій Скрипак (Київська обл.)

Форма команд у чемпіонаті:
«Альянс»: 24 матчі, 10 перемог, 7 нічиїх, 7 поразок, м’ячі: +31-24, 37 очок, 7 місце
«Полісся»: 24 матчі, 7 перемог, 8 нічиїх, 9 поразок, м’ячі: +24-25, 29 очок, 10 місце

Попередні матчі команд:
7 травня. «Гірник-Спорт» 2:3 «Альянс»
7 травня. «ВПК-Агро» 0:0 «Полісся»

Найкращі бомбардири команд:
«Альянс»: Микола Агапов (6 голів)
«Полісся»: Ярослав Галенко (6 голів)

Суперник: ФК «Полісся» (Житомир)
Рік заснування
 – 1959 р.
Кольори клубу – зелений та жовтий
Домашній стадіон – Центральний міський стадіон «Полісся», вміщує 5 928 глядачів
Директор – Володимир Загурський
Головний тренер – Сергій Шищенко

ФК “Полісся” створено на базі спортивного товариства “Авангард” у 1959-му році. За часів Радянського Союзу житомирська команда одного разу вигравала першість УРСР (Друга ліга) та двічі ставала володарем Кубку УРСР.
Перший Чемпіонат незалежної України “Полісся” провело у Першій лізі, але за його підсумками вилетіло до Другої. Втім, довго там “зелено-жовті” не затрималися та вже наступного сезону знову виступали у Першій лізі. У другому за рангом національному дивізіоні “Полісся” провело наступні сім сезонів, після чого знову на один рік у класі понизилося. За підсумками сезону 2001/2002 р. житомиряни посіли четверте місце у Першій лізі, але у перехідному матчі з олександрійською “Поліграфтехнікою” право вийти до еліти українського футболу втратили.
Після першого кола сезону 2004/2005 рр. через фінансові труднощі “Полісся” знялося зі змагань. Відродили клуб влітку 2016-го та після сезону у Чемпіонаті ААФУ він отримав професійний статус.
Перший сезон у Другій лізі “Полісся” завершило на восьмому місці у групі “А”. Значно краще команда провела наступні два, посівши третє та друге місця, відповідно. Останній успіх і дозволив команді вперше за 15 років вийти до Першої ліги.

Сезон 2019/2020 рр.
Минулий сезон “Полісся” завершило на другому місці у Другій лізі (група “А”). Варто зазначити, що спочатку турнір було заплановано провести у три кола, але через пандемію коронавірусу результати були затверджені за підсумками двох. У 20-ти матчах команда здобула 11 перемог, шість разів зіграла внічию та три програла (39 очок, різниця забитих та пропущених м’ячів – 28-11).

Історія протистоянь:
Єдиний матч між командами відбувся менше місяця тому, 16 квітня 2021 року у Житомирі. Проте зустрітися команди мали раніше. Цей матч мав відбутися 16 жовтня 2020 року, проте його було перенесено через спалах COVID-19 у наших рядах. Щодо матчу у Житомирі, то в ньому наша команда зуміла здобути вольову перемогу 2:1, хоч і пропустила першою на 14-ій хвилині. А згодом голи Піднебенного та Владислава Шарая зуміли схилити результат матчу на користь «Альянсу». Також свого часу за житомирян виступав чинний «альянсівець» Олександр Лебеденко.

Напередодні матчу:
До матчу команди підходять у різному настрої: хоч наш суперник не програв своєму сусідові за турнірною таблицею – «ВПК-Агро», розписавши мирову 0:0, проте гіркий присмак після цього матчу залишився, адже наростити відстань від колективу з Дніпропетровщини не вдалося і лише одне очко розділяє команди. Втім, ще не забулася несподівана перемога над «Волинню» з рахунком 1:0, тому опускати руки «Полісся» точно не збирається і своє слово житомиряни ще скажуть. Проте, що сказати є і «Альянсу», який востаннє поступався майже два місяці тому, а саме 26 березня у Миколаєві. П’ять нічиїх та дві перемоги, одна з з яких саме над «Поліссям». Тому та вольова звитяга у Житомирі буде мотивувати футболістів на те, щоб потішити своїх вболівальників впевненою перемогою.  Тим паче, вперше за 8 місяців «Альянс» зіграє у Сумах з глядачами, які, безумовно гнатимуть своїх улюбленців уперед та допоможуть господарям здобути три очки.

Пресслужба ФК «Альянс»