“Альянс” піднявся на четверту сходинку турнірної таблиці в Чемпіонаті України.

8 вересня в Чемпіонаті України ФК «Альянс» провів 8 тур з командою «Реал Фарма» з міста Одеса . З перших хвилин наші хлопці нав’язували свою гру. Після розіграшу кутового Поднебенной розіграв з Владиславом Шараєм він дав пас уздовж лінії штрафної Пісному на 26 хвилині Руслан Пісний забиває гол красень 0:1.

Фармацевти намагалися вирівняти гру  після ауту Поднебенной низом віддав передачу в штрафну, захисники не зуміли її перервати, і Сидоренко, вийшовши під кутом до воріт, пробив повз Арутюняна – 0: 2.

Не пройшло і три хвилини Станіслав Шарай забиває третій м’яч перший тайм закінчився з рахунком 0:3 .

В другому таймі Одесити намагались щось зробити , але наш захист був непробивний .  Знову розіграш, подача Владислава Шарая і не найкраща гра Арутюняна, котрий випустив м’яч з рук: тут як тут був Сулейман – 0: 4.

Матч підходив до завершення рахунок на табло 0:4. Але вже в  доданий резервним арбітром час Руслан Пісний робить дубль 0:5 перемога «Альянсу»

9 вересня в Миколаєві місцева команда “Миколаїв 2” приймала “Енергію” з Нової Каховки .На 90+2 хвилині Миколаївці заробили пенальті Зарічнюк пробив воротар “парирував” на добиванні Зарічнюк забиває гол 1:0. Енергія втрачає три очки . “Альянс ” закріпився на четвертій сходинці маючи одну гру в запасі.

Наступний матч в Чемпіонаті України наша команда зіграє вдома 14 вересня на стадіоні «Ювілейний» місто Суми.