Альянс – Нікополь 2:0

В 14 турі Чемпіонату України серед команд другої ліги підопічні Юрія Ярошенка здолали команду “Нікополь” з Дніпропетровської області. Після нічиєї в Нікополі в першому колі Липоводолинці не мали права на негативний результат. Перші двадцять хвилин “Альянс” володів ініціативою і вже на третій хвилині Владислава Шарая збивають в карному майданчику, арбітр без вагань вказує на 11 метрову позначку. Пенальті  чітко реалізував сам Владислав 1:0.

На 18 хвилині матчу вже другий м’яч влетів у сітку воріт Богдана, після прострілу справа від Станіслава Шарая м’яч від захисника «Нікополя» Адаменка влучає у створ воріт 2:0.

Після перерви гра вирівнялася, гості могли відзначитись, але голкіпер “Альянсу” Литвиненко був непробивний . Під кінець матчу господарі могли збільшити рахунок, але голкіпер Іван Богдан відбиває два поспіль  удари .

Тож 2:0 дев`ята поспіль перемога “Альянсу”.

А  13 жовтня в рамках 15-го туру ФК «Альянс» на домашній арені прийматиме “ВПК-Агро”(Магдалинівка). Нагадуємо, що першу гру наші хлопці програли з мінімальним рахунком 0:1. Тож в неділю 13 жовтня о 15:30 запрошуємо всіх на цікаву гру підтримати нашу команду .