«Альянс» – «Металіст 1925» 0:4

Минулий матч між командами завершився нічиєю 1:1, тож жила надія, що інтрига і в цьому матчі житиме до фінального свистка. Але остання перестала жити вже після першого тайму. Але про це згодом. Розпочали команди жваво, почергово створюючи небезпеку на кожній з половин. Перший же по-справжньому гольовий момент «Альянс» створив на 10-ій хвилині, коли Пісний зі штрафного прямим ударом перекинув стінку. А ось голкіпера харків’ян він переграти не зумів. Після цього перевага була на боці суперника. На 24-ій хвилині Савін, пролетівши лівим флангом, в центральній зоні передачею знайшов Ямполя, той пробив і з рикошетом влучив у кут воріт. Те, що матч товариський лише на папері, підтверджували невеликі сутички між футболістами та навіть тренерами, які періодично вникали на полі. А ось другий м’яч в сітку влетів під перерву. Жук з правого флангу, трохи змістившись до центру, наважився на подачу, яка переросла у гол. Друга половина гри для «альянсівців» пройшла не досить вдало: моменти створювали лише гравці «Металісту».

Один із них вони реалізували у гол: на 47-ій хвилині захисники завовтузилися з м’ячем, Романов виборов ігровий снаряд і з лінії штрафного майданчику пробив у нижній кут. «Альянс» же намагався створювати моменти, а ось до удару справа дійшла аж на 86-ій хвилині, коли Лебеденко пробивав зблизька. Крапку ж у матчі поставив Дмитренко, якому залишилося лише добити м’яча після комбінації Романова та Коваленка. Отож, підсумовуючи, слід констатувати, що клас взяв угору: «Металіст 1925» є одним із лідерів Першої ліги та командою, що бореться за вихід до УПЛ, «Альянс» же про це поки мріє. Але, незважаючи на поразку, цей матч буде цінним досвідом перед грою з суперником не простішим – ФК «Маріуполь» у чвертьфіналі Кубку України.