Альянс — Мариуполь 2:4

Суми. Стадіон «Ювілейний». 6 500 глядачів.
Арбітр — Пасхал І. Ю. (Херсон),
Асистенти арбітра — Марулін С. Ю. (Херсонська обл.), Чертоляс М. В. (Херсон),
Четвертий арбітр — Кривушкін Д. В. (Харків),
Спостерігач арбітражу — Покідько І. Р. (Полтава).
Делегат УАФ — Мармач Ю. О. (Полтава).
Альянс - Маріуполь 2:4
Голи: Осадчий, 24, Ярошенко, 45 + 2 - Кулаков, 30, Яворський, 36, Полегенько, 47, Муравський, 66.

Альянс: Важинський - Загинайлов (Шпіренок, 90), Лучик, Медведєв, Осадчий, Пікуль, Рогозінський, Сидоренко (Агапов, 61), В. Шарай (Приходько, 71), С. Шарай, Ярошенко.

Маріуполь: Гальчук - Муравський, Яворський, Ігнатенко (Федорчук, 46), Корнієнко, Мишнєв (Путря, 79), Полегенько, Тищенко, Фомін (Топалов, 74), Чех.

Попередження: Рогозінський, В. Шарай, Приходько - Ігнатенко, Мишнєв, Федорчук, Тищенко.

Вилучення: Федорчук, 87 (повторне попередження).

11 березня 2020 року футбольна команда “Альянс” в матчі 1/4 фіналу Кубка України зустрічалась з комадою Премєр Ліги України “Маріуполь” Поєдинок проходив в Сумах на стадіоні Ювілейний на якому зібралося майже сім тисяч вболівальників. У середині першого тайму Альянс відкрив рахунок в матчі.

Результативним ударом відзначився Дмитро Осадчий. Маріуполь відігрався через шість хвилин зусиллями Андрія Кулакова. До перерви команди ще раз обмінялися голами. У складі Приазовці забив Сергій Яворський, за Альянс відзначився Костянтин Ярошенко.

На початку другої половини зустрічі Павло Полегенько вивів Маріуполь вперед. На 66-й хвилині Назарій Муравський встановив остаточний рахунок поєдинку. У кінцівці матчу Приазовці залишилися в меншості. Червону картку отримав Валерій Федорчук.

Футбольний клуб “Альянс” дякує всім вболівальникам за підтримку своєї улюбленої команди .Разом до перемоги.