«Альянс» (Липова Долина) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 0:0

20 лютого 2020 року. Товариський матч. «Альянс-Арена», с. Байрак. 16:00. +5 градусів
«Альянс» (Липова Долина) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 0:0
«Альянс» (перший тайм): 88. Ярослав Важинський, 33. Костянтин Пікуль, 44. Олександр Медведєв, 17. Ян Осадчий, 11. Руслан Пісний, 19. Костянтин Ярошенко, 8. Олександр Лучик, 70. Олександр Лебеденко. 7. Владислав Шарай, 77. Сергій Загинайлов, 13. Микола Агапов
«Альянс» (другий тайм): 55. Руслан Єфанов, 33. Костянтин Пікуль, 22. Дмитро Шевченко, 45. Євген Меженський, 11. Руслан Пісний, 94. Сергій Приходько, 25. Станіслав Шарай, 24. Максим Гаврась, 96. Ярослав Сидоренко, 99. Фарид Сулейман, 21. Артем Шпирьонок.
Головний тренер: Юрій Ярошенко
«Гірник-Спорт»: Ситніков (Данькович, ’46), Дяченко (Моісеєнко ’46), ГНП (Черниш, ’72), Білий (ГНП ’46), Карась, Сорокін (Чепелюк ’46), Батюшин (Твердохліб ’46), Збунь (Білоус ’78), Герасимець (Чередниченко ’46), Бойко (Хомченко ’46), Петруненко
Головний тренер: Ігор Жабченко
Незабитий пенальті : Чепелюк ’47 (воротар)

Зважаючи на феєрію голів у кубковому протистоянні, гра у Байраці обіцяла бути такою ж цікавою. Але такою вона була лише завдяки вболівальникам, які своїми вигуками підіймали настрій. Хоча моменти, створені командами, також претендували на те, щоб порадувати присутніх на трибунах «Альянс-Арени». А нагоди виникали часто. Уже на четвертій хвилині Агапов міг відкривати рахунок, але не влучив у ворота. Згодом Влад Шарай мав нагоду відзначитися, але м’яч все не йшов у ворота. Через декілька хвилин гравець «Гірника-Спорт» перевірив пильність Важинського, проте той був уважним та впорався з ударом. Після цього Ярошенко дальніми пострілами намагався прошити Ситнікова. І так у незчисленній кількості моментів, які створювали гравці обох команд. Де були спритніші голкіпери, де захисники рятували ворота, де м’яч з останніми просто розходився шляхами. Перший тайм завершився сухою нічиєю. Другий тайм розпочався дуже жваво. Команди почергово створювали моменти на обох половинах. Та найбільше до голу був близький саме «Гірник-Спорт». Чепелюк взявся виконувати пенальті, зароблений сімкою гостей, але не зумів переграти Єфанова, який парирував його удар. На цьому у післяматчевому коментарі акцентував увагу головний тренер команди Юрій Ярошенко, подякувавши йому за порятунок команди. Хоча Руслан в інших моментах рятував ворота, залишивши їх у недоторканості. Вже під кінець гри Шпирьонок міг забити перший гол за команду, але його удар виніс захисник. Отож, як наслідок, збереглася нічия 0:0. Завтра команда вирушає до Туреччини, де продовжить підготовку до сезону. Перша гра там відбудеться 24 лютого, суперника ми повідомимо пізніше.