«Альянс» – «ЛНЗ-Лебедин» 2:1

Стадіон: “Альянс-Арена” села Байрак

Голи: Загинайлов ’26, Сулейман ’70 – Грицай ’30 (пен.)

Склад команди «Альянс» (1 тайм): Тимофеєв (ГНП), 44. Медведєв, 4. Шевченко, 45. Меженський, 11. Пісний, 8. Лучик, 9. Піднебенний, 28. Шарай С., 13. Агапов, 7. Шарай В., 77. Загинайлов
Склад команди «Альянс» (2 тайм) : Єфанов (ГНП), 33. Пікуль, 89. Дугієнко, 3. Рогозинський, 17. Осадчий, 94. Приходько, 16. Ярошенко, 15. Лебеденко, 23. Сидоренко, 19. Зрібняк (24. Гаврась), 99. Сулейман (18. Шпирьонок).
Головний тренер: Юрій Ярошенко

Склад команди ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46), Бурлін, Листопад, Кондратюк, Калініч, Сафонов, Коломієць, Грицай, (ГНП Поплавка 56, Локтіонов ,Ткаченко )
Головний тренер: Василь Гречаний

Глядачів: 350

«Альянс» ще жодного разу в 4 попередніх зустрічах не перемагав «ЛНЗ-Лебедин», тож мотивація в господарів була присутня. Хоча і гості не збиралися поступатися. Минулого матчу «ЛНЗ-Лебедин» каменя на камені не залишив від команди ковалівського «Колоса» до 19 років – як наслідок, суха та переконлива перемога 6:0. Тож суперники підходили до гри у гарному настрої.

Розпочалася вона жваво, моменти виникали біля обох воріт, але справа до голу не доходила. Вперше м’яч у сітці побував у середині першого тайму після удару головою від Сергія Загинайлова, який підправив фланговий простріл Олександра Медведєва. За декілька хвилин гості зрівняли рахунок. Після виносу м’яча Владиславом Шараєм зі штрафного майданчику, той влучив у руку Загинайлову. Арбітр вказав на точку, а Віталій Грицай взявся виконувати покарання. З його ударом воротар «Альянсу» Тимофеєв (ГНП) майже впорався, але м’яч з відскоку залетів у ворота, тож 1-1. За такого рахунку команди пішли на перерву, хоча рахунок мав декілька нагод принаймні повторити минулу гру із «Шахтарем U-21», але гравці обох команд з різних вбивчих точок не влучали у ворота. Також варто відзначити тих, хто їх захищає, у певних випадках воротарі дуже рятували свої команди.

По перерві головний тренер «Альянсу» Юрій Ярошенко змінив усю одинадцятку, що вийшла на поле. А ось його візаві Василь Гречаний обмежився лише зміною воротаря. Другий тайм розпочався так само, як і закінчився перший. Команди почергово створювали моменти, але ігровий снаряд усе не летів у ворота. В наступний раз м’яч опинився у сітці аж на 70 хвилині, коли Сулейман знову ж забив головою після подачі кутового! Фарид згодом мав нагоди відзначитися дублем, але не влучав у ворота.

Більше голів публіка, що того дня палко підтримувала своїх улюбленців, не побачила. Дякуємо командам за хорошу гру, а вам нагадуємо, що наступний матч «Альянс» проведе знову ж у Байраці проти команди «Гірник-Спорт»