«Альянс» — «Кристал»: прев’ю матчу

Перша ліга, 5 тур. 05 грудня 2020 р. Початок о 13:00. Стадіон «Ювілейний», м. СумиФорма команд у чемпіонаті:«Альянс»: 13 матчів, 6 перемоги, 2 нічиї, 5 поразок, м’ячі: +16-13, 20 очок, 9 місце«Кристал»: 15 матчів, 1 перемога, 1 нічия, 13 поразок, м’ячі: +11-34, 4 очки, 16 місцеПопередні матчі команд:29 листопада. «ВПК-Агро» – «Альянс» 1:330 листопада. «Миколаїв» – «Кристал» 6:0Найкращі бомбардири команд:«Альянс»: Сергій Загинайлов (7 голів)«Кристал»: Іван Гливий (5 голів)Незважаючи на те, що у Другій лізі команди йшли плече до плеча та завершили сезон з однаковою кількістю очок, у лізі першій колективи виступають по-різному: «Альянс» є найкращою командою серед тих, що минулого сезону грали в групі Б Другої ліги та в випадку перемоги над «Кристалом» підніметься на восьме місце. Херсонці ж є безумовним аутсайдером ліги, маючи за 15 матчів лише чотири очки. З огляду на історію протистоянь, минулий та єдиний матч у Сумах виграв саме «Альянс» з рахунком 2:0. Позитивний результат для себе наш колектив здобула і в минулій грі проти «ВПК-Агро». А ось «Кристал» зазнав нищівної поразки від «Миколаєва» з рахунком 0:6.