«Альянс» — «Чорноморець»: прев’ю матчу

Перша ліга, 14 тур. 20 листопада 2020 р. Початок о 14:00. Стадіон «Ювілейний», м. СумиФорма команд у чемпіонаті:«Альянс»: 10 матчів, 4 перемоги, 1 нічия, 5 поразок, м’ячі: +11-12, 13 очок, 12 місце«Чорноморець»: 13 матчів, 8 перемог, 3 нічиї, 2 поразка, м’ячі: +22-10, 27 очок, 1 місцеПопередні матчі команд:15 листопада. «Прикарпаття» – «Альянс» 1:015 листопада. «Чорноморець» – «Металіст 1925» 2:0Найкращі бомбардири команд:«Альянс»: Сергій Загинайлов (5 голів)«Чорноморець»: Артем Ковбаса, Віктор Лиховидько (по 5 голів)«Альянс» повертається до Сум, і одразу гра з лідером чемпіонату – одеським «Чорноморцем». Проте, на матч суперник їде в ослабленому складі. Завтра Сергій Ковалець зможе розраховувати лише на 14 гравців: дискваліфіковані найкращий бомбардир Лиховидько та захисник Мицикей, п’ятеро футболістів травмовані, ще восьмеро мають позитивні тести на коронавірус. Також через COVID-19 у Одесі залишаться два представники тренерського штабу. Тому «Альянс» може скористатися проблемами суперника та постаратися поборотися за очки, враховуючи той фактор, що минулі матчі з командами, які знаходяться у турнірній таблиці вище, складалися для нашої команди не досить вдало. Також на руку «Альянсу» може зіграти той факт, що після карантину липоводолинці у Сумах не поступалися, остання поразка датована 11 березня, її «Альянсу» завдав прем’єрліговий «Маріуполь».