Альянс – Авангард-2 – 2: 0

18:00. м Суми. Стадіон «Ювілейний» 3000 глядачів
Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)

23 жовтня ФК «Авангард-2» з Краматорська завітав з матчем відповіді до міста Суми де на місцевому стадіоні
 «Ювілейний» Зустрічався з командою «Альянс» . До сімнадцятого туру Краматорці займали останню сходинку
в Чемпіонаті України в гупі «Б». Наскільки для  них була важлива перемога не важко було здогадатись тому ,що
 до сладу команди були заявлені декілька гравці основної команди «Авангард».

Гра була напружена лише під кінець першого тайму Альянс відкрив рахунок комбінація через лівий фланг, передача на дальню стійку від Станіслава Шарая  Анцибор впритул пробиває – воротар зреагував! Але, атака продовжилася тим же лівим краєм, і тепер простріл  Станіслава Шарая замкнув Загинайлов – 1: 0.

На другий тай Липоводолинці вийшли впевнітішими і вже на 75 хвилині  Альянс розіграв результивну комбінацію
Поднебенной перевів гру на лівий край, звідки Анцибор видав передачу в штрафну на Станіслава Шарая
той технічно обіграв Мірошника і сильним ударом пробив в  дальній кут - 2: 0.
Підопічні Юрія Ярошенка впевнено закріпилися на третій сходинці турнірної таблиці .
Наступний матч ФК «Альянс» зіграє на виїзді з ФК «Чорноморець-2» місто Одеса 27 жовтня .