«Альянс» – «Агробізнес»: прев’ю матчу

«Альянс» — «Агробізнес»: прев’ю матчу
Перша ліга, 19 тур. 31 березня 2021 р. Початок о 14:00. Стадіон «Альянс-Арена», с. Байрак

Арбітр — Олександр Титов (Донецьк)
Асистенти арбітра — Заур Курбанов (Херсон), Роман Прощенко (Дніпро)
Четвертий арбітр — Ярослав Пєсоцький (Суми)
Спостерігач арбітражу — Олександр Якименко (Київ)

Результат матчу першого кола: 1:2

Форма команд у чемпіонаті:
«Альянс»: 17 матчів, 8 перемог, 2 нічиї, 7 поразок, м’ячі: +22-17, 26 очок, 9 місце
«Агробізнес»: 17 матчів, 11 перемоги, 1 нічия, 5 поразок, м’ячі: +34-16, 34 очки, 4 місце

Попередні матчі команд:
26 березня. «Миколаїв» – «Альянс» 2:0
25 березня. «Агробізнес» – «Металіст 1925» 1:2

Найкращі бомбардири команд:
«Альянс»: Сергій Загинайлов (7 голів)
«Агробізнес»: Руслан Черненко (9 голів)

Дискваліфіковані:
Шевченко, Шарай С. – немає

Матчі минулого туру для команд не зовсім вдалися: «Агробізнес» повів у рахунку в матчі з «Металістом 1925», проте не втримав перевагу та поступився з рахунком 1:2. А долю гри «Альянсу» у Миколаєві вирішили два голи «корабелів» у першому таймі, на які липоводолиняни відповіді дати так і не змогли. Завтрашній матч у Байраці буде непоганою нагодою для кожної з команд довести своїм вболівальникам, що поразка була лиш прикрим збігом обставин та перемоги ще попереду. Проте не лише у психологічному плані буде важливим завтрашній матч. Три очки нададуть кожній з команд гарний поштовх у турнірній таблиці: «Альянс» скоротить відставання від групи лідерів, а «Агробізнес» зможе повернутися до трійки найсильніших.